Skorzystaj z dotacji UE (KPO) dla HoReCa

Otrzymaj 90% dofinansowania

Nowa dotacja Unijna ze środków KPO

Rekordowo wysokie dofinansowanie inwestycji związanych z OZE dla właścicieli obiektów noclegowych

Rok 2024 przynosi wyjątkową szansę na rozwinięcie swojego przedsiębiorstwa w branży HoReCa. Pomożemy Ci pomóc zdobyć dofinansowanie z wyprzedzeniem.

Dlaczego tak ważne jest działanie teraz? Ponieważ dotacja jest przyznawana w formie konkursu, a zasada „kto pierwszy, ten lepszy” odgrywa kluczową rolę.

90%

dofinansowania

540 tys.

na całą inwestycję

Cel programu

Na co można przeznaczyć pozyskane środki?

Instalacja fotowoltaiczna

Instalacja PV znacznie obniży rachunki za energię czynną oraz zmienne opłaty dystrybucyjne i tym samym wygeneruje oszczędności w budżecie firmy

Pompa
ciepła

Efektywne i nisko kosztowe źródło grzania energetycznie i kosztowo źródło ogrzewania i przygotowywania ciepłej wody użytkowej

Magazyn
energii

Gromadzi nadmiar energii, dzięki czemu w razie przerwy w dostawie prądu bezpiecznie i nieprzerwanie dostarczy prąd do firmy

Stacja ładowania pojazdów

Ładowarka samochodowa w hotelu to idealny sposób na generowanie dodatkowego przychodu

Umów się na bezpłatne doradztwo

Zostaw nam swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Warunki przyznania dotacji

Dotacja jest wsparciem dla branży turystycznej i gastronomicznej które zostały dotknięte obostrzeniami Covidowymi.

W czasach pandemii nakładane były restrykcje na obiekty noclegowe. Można było mieć tylko 50% obłożenia, restauracje były zamykane, a gdy dostały zgodę na otwarcie musiały ograniczyć liczbę wolnych stolików. Te działania odbiły się na spadku obrotów i właśnie dla nich został opracowany najnowszy program wsparcia z dotacją 90%.

Spadek obrotów

Roczny spadek obrotów (przychodów) w wysokości co najmniej 20%, liczonych rok do roku, 2021 do 2020 lub 2020 do 2019

Wymagany kod PKD

MŚP prowadzące działalność w ramach następujących kodów PKD:
55.10.Z, 55.20.Z, 55.30.Z

Termin realizacji

Po pozytywnej ocenie wniosku, realizacja inwestycji musi zostać przeprowadzona w ciągu 12 miesięcy, najpóźniej do 31.01.2026

O nas

Nasza firma podjęła misję redukcji kosztów u naszych klientów poprzez wykorzystanie energii odnawialnej.

Nasz zespół ekspertów analizuje indywidualne potrzeby i projektuje rozwiązania które zapewnią realne oszczędności nawet po zmianach zasad rozliczania energii.

Cieszymy się, gdy nasi klienci osiągają sukces finansowy, a my jesteśmy tutaj, by ich wspierać na każdym kroku. Dołącz do naszej misji i sprawdź jakie mamy dla Ciebie rozwiązania!

img-0
Jak działamy

Starannie analizujemy potrzeby klientów

Zobacz w skrócie jak przebiega proces wypłaty środków.
Zajmiemy się załatwieniem wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania dofinansowania, przeanalizujemy potrzeby inwestycyjne oraz zaprojektujemy rozwiązania, które zapewnią oszczędności w budżecie firmy.

01

Przygotowanie wniosku

Zgromadzimy wszelkie niezbędne informacje do analizy spełnienia podstawowych parametrów programu, przygotujemy kompletną dokumentację do oceny o wypłatę dofinansowania.

img-1

02

Decyzja po ocenie wniosku

Po weryfikacji wniosku i pozytywnej decyzji o wypłatę dotacji okres realizacji inwestycji nie może być dłuższy niż 12 miesięcy.

img-2

03

Realizacja inwestycji

Montaż wykonywany jest przez sprawdzone i doświadczone ekipy, które regularnie podnoszą swoje kwalifikacje szkoląc się z nowości na rynku instalatorskim.

img-3

04

Wniosek o wypłatę

Po spełnieniu wszelkich formalności i dokonaniu montażu pomożemy w doprowadzeniu do podpisania umowy o dotację. Wypełnimy wniosek o wypłatę.

Zadzwoń, decyduje kolejność zgłoszeń!

Zadzwoń

+48 501 759 446

Napisz

kontakt@somero.pl